• Ortopedinė viskoelastinė Memory pagalvė
  • Ortopedinė viskoelastinė Memory pagalvė
  • Ortopedinė viskoelastinė Memory pagalvė

Prekės kodas: MPO10L20130

Turimas kiekis: 17

€18.49

Niekam ne paslaptis, kad nuo gero nakties miego priklauso mūsų gera savijauta ir darbingumas sekančią dieną. Taigi, maža investicija ir kas naktį galėsite miegoti taip, kad visi kitos dienos sunkumai bus lengvi, o džiaugsmai dar smagesni!

Ortopedinė viskoelastinė Memory pagalvė pagaminta iš 100% viskoelastinės medžiagos, kuri prisitaikys prie Jūsų kūno temperatūros, todėl saugos Jūsų galvos ir kaklo gaivą vasarą ir maloniai šildys žiemą. Ši pagalvė pasižymi antialerginėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Taigi, būsite visiškai tikri kad naktį išvengsite alergenų ir patalynės erkių kaimynystės. Minkštą pagalvės užvalkalą paprasta išskalbti, todėl be didelių pastangų Jūsų pagalvė visada bus švari ir gaivi.

Nors pati medžiaga prisitaiko prie Jūsų kūno formų, šį efektą dar sustiprina specialus pagalvės išgaubtumas, kuris suteikia tinkamą atramą Jūsų kaklui ir viršutinei stuburo daliai. Tokia atrama mažina kaklo raumenų ir viršutinių kaklo slankstelių tempimą, spaudimą pečių srityje bei išlaiko kūną anatomiškai taisyklingoje padėtyje miego metu, todėl pabudus raumenys būna pailsėję.

Maža investicija geresniam rytojui!

Savybės:

100% viskoelastinė medžiaga

Pagalvės forma suteikia tinkamą atramą kaklui ir viršutinei stuburo daliai

Prisitaiko prie kūno temperatūros

Antialerginė

Antibakterinė

Užvalkalą paprasta išskalbti

Matmenys: 50 x 30 x 7/10 cm.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink